Zwroty

  1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi złożyć firmie Pozerki jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (formularz zwrotu) wraz ze zwracanym produktem na adres: Pozerki ul. Alabastrowa 89/1, 62-081 Baranowo
    Sklep Pozerki zaleca korzystanie z naszego FORMULARZA ZWROTU
  4. Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy koniecznym jest, aby przesyłka zwrotna dotarła do nas na adres: Pozerki ul. Alabastrowa 89/1, 62-081 Baranowo, w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia przez klienta.
  5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, firma Pozerki zwraca Klientowi koszt zakupionego produktu, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Pozerki zatwierdziły realizację prawa odstąpienia od umowy sprzedaży (produkt musi być w stanie nienaruszonym, z kompletem metek oraz z dowodem zakupu).
  6. Zwrot płatności zostanie dokonany przy za pomocą przelewu na wskazany przez klienta rachunek bankowy.
  7. Zgodnie z art. 38 pkt. 3 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; klientowi nie przysługuje prawo zwrotu. Zapis dotyczy wszystkich produktów z oznaczeniem „Handmade”.

Paulina Mikulska Pozerki
ul. Alabastrowa 89/1
62-081 Baranowo
NIP: 7811827346

kontakt@pozerki.pl
667 696 696

Zapisz się na listę oczekujących Zostaw swój adres email. Poinformujemy cię, gdy produkt znów będzie dostępny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...