667 696 696

Zwroty

  1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi złożyć firmie Pozerki jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (formularz zwrotu) wraz ze zwracanym produktem na adres: Pozerki ul. Szybowcowa 17 60-408 Poznań
    Sklep Pozerki zaleca korzystanie z naszego FORMULARZA ZWROTU
  4. Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Klientowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy wraz z potwierdzeniem nadania przesyłki.
  5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, firma Pozerki zwraca Klientowi koszt zakupionego produktu, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Pozerki zatwierdziły realizację prawa odstąpienia od umowy sprzedaży (produkt musi być w stanie nienaruszonym, z kompletem metek oraz z dowodem zakupu).
  6. Zwrot płatności zostanie dokonany przy za pomocą przelewu na wskazany przez klienta rachunek bankowy.
  7. Klient może także zwrócić rzecz w sklepie stacjonarnym Pozerki – Pozerki Poznań, ul. Młyńska 12, lokal 211.
  8. Zgodnie z art. 38 pkt. 3 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; klientowi nie przysługuje prawo zwrotu. Zapis dotyczy wszystkich produktów z oznaczeniem „Handmade”.

Umów wizytę w showroomie

Zapisz się na listę oczekujących Zostaw swój adres email. Poinformujemy cię, gdy produkt znów będzie dostępny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...