Showroom Pozerki powstał w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku, która mieści się w samym sercu Poznania przy ul. Młyńskiej 12. Do eklektycznego lokalu numer 211 prowadzą kręcone, drewniane schody, które przywodzą na myśl paryskie wnętrza.

W powietrzu unosi się zapach świeżo wypiekanego pieczywa z kultowej piekarnia Big Bonjour. Wnętrze showroomu jest jasne i minimalistyczne, białe ściany i wysokie sufity zdobi bogata, oryginalnie zachowana sztukateria. Klasyczne drewniane
meble wypełnione są albumami modowymi i aromatycznymi świecami.

Showroom Pozerek, to miejsce w którym klientki skosztują aromatycznej kawy, znajdą wyselekcjonowane produkty z polską metką i uzyskają porady stylistycznej.

POZERKI to polska marka założona we wrześniu 2014 roku, przez stylistkę Paulinę Mikulską, która historię marki rozpoczęła od bawełnianych T-shirtów z kontrowersyjnymi hasłami - podbijając nimi serca młodych dziewczyn. Przez lata marka dojrzewała razem ze swoimi klientkami, dlatego dzisiaj POZERKI są synonimem kobiecości i odwagi.

POZERKI wyróżnia również niecodzienne połączenie rzeczy praktycznych z artystyczną nutą. Kolekcje powstają we współpracy z polskimi graficzkami, które tworzą autorskie printy, nadające ubraniom unikatowego charakteru.

Jedną z kluczowych wartości marki jest jakość, dlatego kolekcje POZEREK są odszywane w butikowych szwalniach w Poznaniu. Rękodzielniczki dbają o najmniejsze detale i produkty z linii #handmade. Jakość to także wolność dla klientek marki, które mogą budować świadomie swój styl, jak i idee kapsułowej szafy, która będzie cieszyła przez długie lata.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...

Paulina Mikulska Pozerki
ul. Alabastrowa 89/1
62-081 Baranowo
NIP: 7811827346

kontakt@pozerki.pl
667 696 696

Zapisz się na listę oczekujących Zostaw swój adres email. Poinformujemy cię, gdy produkt znów będzie dostępny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...