667 696 696
Zaznacz stronę
Cześć! Cieszę się, że kliknęłaś w zakładkę #POZERKITEAM. To znaczy, że oprócz samego zainteresowania modą i dostępnymi w sklepie kolekcjami, jesteś ciekawa również samej marki. A to bardzo dużo dla mnie znaczy!

Nazywam się Paulina Mikulska i jestem właścicielką Pozerek. Moda była i jest w moim życiu od zawsze. Odkąd sięgam pamięcią interesowałam się tym co pokazuje się na światowych wybiegach oraz śledziłam to co pojawia się na ulicach. Dzięki temu ukształtowałam swoją wrażliwość na styl, trendy ale także na to co kobiety chcą nosić na co dzień. Chcąc pomóc kobietom wyglądać i przede wszystkim czuć się dobrze, zajęłam się stylizowaniem. Jestem personal shopperem z kilkuletnim doświadczeniem. Całą moją wiedzę zdobytą na różnych płaszczyznach wykorzystuję teraz projektując. Projektowanie i stylizowanie to moje największe pasje.

Przedstawiając historię powstania Pozerek, chciałabym zacząć od samego początku. Więc jeśli postanowiłaś tutaj zostać, weź porządny łyk kawy i rozsiądź się wygodnie. Jeszcze raz - fajnie, że jesteś!

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...

Umów wizytę w showroomie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...