• Zadzwoń 667 696 696


Cześć! Cieszę się, że kliknęłaś w zakładkę „o nas”. To znaczy, że oprócz
samego zainteresowania modą i dostępnymi w sklepie kolekcjami, jesteś ciekawa również samej marki. A to bardzo dużo dla mnie znaczy!

Nazywam się Paulina Mikulska i jestem właścicielką Pozerek. Moda była i jest w moim życiu od zawsze. Odkąd sięgam pamięcią interesowałam się tym co pokazuje się na światowych wybiegach oraz śledziłam to co pojawia się na ulicach. Dzięki temu ukształtowałam swoją wrażliwość na styl, trendy ale także na to co kobiety chcą nosić na co dzień. Chcąc pomóc kobietom wyglądać i przede wszystkim czuć się dobrze, zajęłam się stylizowaniem. Jestem personal shopperem z kilkuletnim doświadczeniem. Całą moją wiedzę zdobytą na różnych płaszczyznach wykorzystuję teraz projektując. Projektowanie i stylizowanie to moje największe pasje.
Przedstawiając historię powstania Pozerek, chciałabym zacząć od samego początku. Więc jeśli postanowiłaś tutaj zostać, weź porządny łyk kawy i rozsiądź się wygodnie. Jeszcze raz - fajnie, że jesteś!


Pamiętasz ten moment, kiedy uświadomiłaś sobie jaką drogą w życiu chcesz podążać i co jest tak naprawdę Twoją pasją? Myślę, że tak - nie da się przecież zapomnieć tak istotnego wydarzenia. Jest przełomowe. Szybko zrozumiałam jak ważne jest aby robić w życiu coś co daje nam radość. Tylko wtedy praca, z przykrego, rutynowego obowiązku, może zamienić się w przyjemność dającą satysfakcję i spełnienie. W 2012 roku ( to już 5 lat!) będąc w Londynie zafascynowały mnie mijane na ulicach dziewczyny. Typowe IT GIRLS. Każda z nich była swoim całkowitym modowym przeciwieństwem. Perfekcyjnie oryginalne, hipnotyzowały pewnością siebie tak intensywnie, że nie możliwym było oderwanie od nich wzroku. Łączyło je jedno: wszystkie nosiły t-shirty z napisami. Budowały na nich swoje stylizacje i to one przyciągały spojrzenia zaintrygowanych ludzi. Były fundamentem ich stylu… Po powrocie do Polski, podjęłam decyzję o stworzeniu swojej marki z ekologicznymi t-shirtami, które, tak jak w Londynie, będą (w moim założeniu), chciały nosić wszystkie dziewczyny! Zmotywowana i pewna swojego pomysłu, zaczęłam prężnie działać i odnosić pierwsze sukcesy. Dzisiaj moje t-shirty noszą między innymi Maja Sablewska, Zosia Ślotała, Joanna Krupa, Sandra Kubicka czy Margaret. W 2016 roku zrobiłam kolejny znaczący krok i otworzyłam pierwszy showroom Pozerek w Poznaniu. To miejsce dla mnie szczególnie wyjątkowe, jest dowodem na to, że marzenia się spełniają. Możecie znaleźć u nas również projekty innych polskich marek.


Razem z otwarciem showroomu, Pozerki nabrały skrzydeł i wzbogaciły się w kolekcje sukienek, spódniczek, ręcznie robionych swetrów i bielizny. Wszystko co powstaje w naszej pracowni wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Pozerki to marka stworzona z pasji, determinacji i wiary w swoje możliwości. Tworząc ją chciałam aby każda kobieta, niezależnie od wieku czuła się w moich projektach wyjątkowo. Cieszę się ogromnie, że udało mi się to osiągnąć i dzisiaj Pozerki widzę tak samo często na nastolatkach jak i na dorosłych, pięknych kobietach. Dziękuję, że jesteście ze mną !


Proszę czekać...